top of page

O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Společnost A-ÚČET, spol. s r.o. sídlí na adrese:
Ondříčkova 48
Praha 3 - Žižkov
PSČ 130 00

IČ: 48024112
DIČ: CZ48024112

Společnost je vedena v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, v oddíle C, 13892 a je registrována u Komory auditorů České republiky - číslo oprávnění 288.


 

Jako auditorská společnost působí A-ÚČET, spol. s r.o. od roku 1997. Za deset let činnosti získala naše firma stabilní místo na trhu poskytovaných auditorských a poradenských služeb.

Poskytujeme:
  • auditorské služby ve smyslu zákona č. 93/2009 Sb. o auditorech pro společnosti a organizace, kterým je ověření účetní závěrky uloženo zákonem, tak i pro společnosti, které nezávislou kontrolu vedení účetnictví a ověření účetní závěrky požadují dobrovolně
  • interní audit – nezávislou a objektivní konzultační činnost týkající se provozu organizace, testy kontrolního systému
  • daňové a účetní poradenství
  • ​další speciální služby dle přání zákazníků.
 
Naše společnost poskytuje auditorské a poradenské služby mnoha firmám z České republiky i zahraničí. Zajišťujeme služby i v ruském a německém jazyce.
 

Ing. Bohumila Makajevová
Obchodní ředitelka a auditorka

Auditorka (oprávnění KA ČR č. 1135)

Jednatelka a obchodní ředitelka společnosti A-ÚČET od roku 1997.

Absolventka Vysoké školy ekonomické v Praze, obor finance a účetnictví.

V ekonomické oblasti pracuje již více než 20 let. Ve své kariéře zastávala funkce účetní, vedoucí účetní a vedoucí ekonom. Před začátkem působení ve společnosti A-ÚČET působila též jako fyzický auditor (OSVČ).

Ing. Jitka Jandová
Ředitelka a auditorka

 

Auditorka (oprávnění KA ČR č. 1731)Zakladatelka a jednatelka společnosti A-ÚČET od roku 1997.Absolventka Vysoké školy ekonomické v Praze, obor mechanizace automatizace řídících prací.

Ve své dlouholeté kariéře má zkušenosti s celou řadou funkcí. Pracovala jako analytik, programátor analytik, vedoucí oddělení, ekonom podniku, ředitel podniku, asistent auditora, od r. 1997 pak jako auditor ve společnosti A-ÚČET.

bottom of page